jacht.info.pl  
. bg .

Rezerwuj

Kilka porad

termin czarteru*:

imię i nazwisko*: 

e-mail: 

ulica: 

kod miejscowości: 

miejscowość: 

telefon kontaktowy*: 

jachty:

Antila 33 RHAPSODY    
Tes 32 Dreamer PESARO  
Tes32 Dreamer PRESTIGE
Tes32 Dreamer PIEMONTE
Solina 27 MOJA PANIENKA
Calipso 750 SZYBCIOR  

uwagi: 

 

Chcąc zarezerwować jacht proszę wypełnić poniższe pola. Po otrzymaniu wypełnionego formularza wysyłam wiadomość na podany adres e-mail (ewentualnie dzwonię pod podany numer telefonu) z potwierdzeniem rezerwacji.

Uwaga: tylko odesłane potwierdzenia rezerwacji będą brane pod uwagę przy wysyłaniu umowy.

Kontakt
Jurewicz Artur
tel.: 504000490
czarter@jacht.info.pl

  Co zabrać na rejs?

Przede wszystkim siebie, dobry humor, dużo pozytywnej energii, trochę cierpliwości i zapał do żeglowania. Ponadto zabierz ze sobą:

- Odpowiedni prowiant pamiętając rónież o herbacie, kawie, oleju do smażenia, wodzie pitnej. Nie martw się o naczynia, kubki, sztućce, garnki, patelnię, … to wszystko znajdziesz na jachcie, dobrze wyposażonym kambuzie.

- Śpiwór i może poduszkę. Niektóre nasze jachty posiadają małe poduszeczki, wałki i mogą one służyć jako podpora pod głowę. Dla bardziej wymagających polecamy zabranie własnej poduszki.

- Ubrania na zmianę. W okresie przed i po - wakacyjnym , w maju czerwcu, wrześniu pogoda jest w miarę przewidywalna i tu nietrudno odpowiednio zadbać o odzienie. W okresie wakacyjnym, pogoda potrafi nagle się zmienić, z pięknej słonecznej do chłodnej deszczowej. Warto wówczas mieć dodatkowy sweter, suche spodnie oraz obuwie. Niezależnie od pory, nie można zapominać o sztormiaku, czapce, okularach przeciwsłonecznych. Ze względu na ograniczoną przestrzeń, ubrań nie pakujemy w walizki czy plecaki ze stelażem. Najlepsze do tego są worki żeglarskie ewentualnie łatwe do zwinięcia torby turystyczne.

- Aparat fotograficzny, kamerę. Każdy rejs jest jedyny w swoim rodzaju: piękne krajobrazy, niezapomniane wrażenia i żeglarska atmosfera, wszystko to warto utrwalić i wrócić do tego w ponure, zimowe wieczory.

- Mapy. Polecane nie tylko dla mniej obeznanych z naszymi pięknymi akwenami. Dzięki mapom, wiesz dokładnie gdzie znajduje się cel Twojego rejsu i jak płynąć, aby bezpiecznie do niego dotrzeć.

- Latarkę. Na paru naszych jachtach latarki są na wyposażeniu, ale zawsze warto zaopatrzyć się we własną.

- Inne artykuły jak papier toaletowy, ręczniki papierowe, płyn do naczyń, zapalniczkę, worki na śmieci.

Tes 32 Dreamer PESARO


  Dlaczego pobierana jest zaliczka?

Zaliczka traktowana jest jako potwierdzenie rezerwacji. Jednocześnie jest zobowiązaniem jednej i drugiej strony do dotrzymania warunków umowy. Zdarza się, że po stronie czarterującego wynika nieprzewidziany problem i jest on zmuszony do rezygnacji z rejsu. Wówczas, gdy zgłosi odpowiednio wcześniej (zależnie od okresu, zwykle nie później niż 4 tygodnie przed rozpoczęciem rejsu), zaliczka zostanie zwrócona.


  Czy można wynająć jacht bez uprawnień?

Nie wynajmujemy jachtów dla osób bez uprawnień oraz niepełnoletnich.


  Czy można wypożyczyć jacht w jednym porcie, a zwrócić w drugim?

W skrajnych przypadkach jest to możliwe, ale tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu. Portem macierzystym jachtów jest Łabędzi Ostrów na Pięknej Górze / Giżycko.


  Jeśli coś się uszkodzi na jachcie, czy można liczyć na serwis?

Nasze jachty są objęte pełnym serwisem. W przeciągu paru godzin staramy się dojechać do uszkodzonej jednostki i sprawnie dokonać naprawy.


  Czy jacht po rejsie należy wysprzątać?

Oddanie jachtu w gorszym stanie czystości niż w chwili wynajęcia, źle świadczy o fachu i kulturze kapitana/sternika. W nieprzewidzianych sytuacjach, kiedy uprzątnięcie jest niemożliwe, dopuszczamy zwrot zanieczyszczonej jednostki jedynie za dodatkową opłatą oraz po wcześniejszym poinformowaniu armatora.


W razie wątpliwości zawsze możesz zadzwonić do armatora, telefon 504000490.

 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone dla jacht.info.pl 2014 - 2015, tel. +48 504 000 490